Вітаємо з 60-річним ювілеєм завідувача кафедри ортопедії та травматології

Шищука Володимира Дмитровича!

8 листопада 2016 року доктору медичних наук, професору, завідувачу кафедри ортопедії та травматології Володимиру Дмитровичу Шищуку виповнилось 60 років від дня народження!

Володимир Дмитрович має понад 300 наукових публікацій. За останні 10 років опублікував 4 наукові монографії, 11 навчальних посібників. Має два винаходи та два патенти. Індекс цитування в базі даних Google Scholar – 4. Шищук В.Д. є керівником клініки травматології та ортопедії медичного інституту СумДУ.

Життєва і творча енергія, ерудиція та блискучий талант викладача і науковця, відкритість і доброзичливість, порядність і людська тактовність Володимира Дмитровича у спілкуванні завоювали любов та глибоку повагу студентів, лікарів, колег і учнів.

Вельмишановний  Володимир Дмитрович! Щиро вітаємо Вас зі славним ювілеєм! Ми вчимось у Вас оптимізму, працелюбству, активній життєвій позиції. Ми вдячні Вам за доброту Вашого серця, за щедрість душі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових наукових звершень і творчих успіхів, реалізації ідей і планів на благо вітчизняної науки!

Колектив кафедри ортопедії та травматології