Курс анестезіології та ІТ

Шановні студенти медичного інституту Сумського Державного університету!!!

Всіх бажаючих запрошуємо на першу зустріч студентського наукового гуртка з анестезіології та інтенсивної терапії.

Метою створення студентського наукового гуртка з анестезіології та інтенсивної терапії є допомога студентам утвердитися у виборі своєї спеціальності, поповнити свої знання з багатьох розділів практичної і теоретичної медицини, оволодіння практичними навичками з анестезіології та реаніматології (проведення серцево-легеневої реанімації, пункції та катетеризації центральних і периферичних вен, артерій, пункциям порожнин серця, перикарда, плевральної пункції, інтубації трахеї, венесекції, навчилися працювати з найбільш поширеними апаратами, що використовуються у відділеннях інтенсивної терапії, анестезіології і реанімації кардіомоніторами, дефібриляторами, респіраторами), якими повинен володіти кожен лікар.

Участь у роботі гуртка дозволить Вам не тільки ознайомитися зі специфікою роботи анестезіолога-реаніматолога, але і придбати практичні навички.

Винесені питання першого засідання:

-Складання попереднього списку гуртківців;

-Обрання старости гуртка та секретаря;

-Вирішення організаційних питань та складання тем засідань на перше півріччя;

-Розбір теоретичних питань анестезіології, підготовка  до впровадження студентської наукової діяльністі;

-Проведення дослідницької роботи по основних питаннях спеціальності "Анестезіологія";

-Підготовка до студентської  наукової конференції та впровадження пілотного проекту «Студентська лекція»;

-Практична робота у відділенні  та в операційній.

До першого заняття готуватися по темі "Загальні питання анестезіології".

Перше засідання відбудеться о 18 годині третього листопада 2016 року в учбовій кімнаті 5 міської клінічної лікарні (6 поверх, реанімація).

Необхідними умовами заняття в гуртку є наявність бажання та настрою, медичного халату, хірургічного костюму, шапочкі, маскі, змінного взуття.

Всіх будемо раді бачити!