Курс анестезіології та ІТ

Українське товариство анестезіологів було засновано в 60-х роках минулого сторіччя. Ініціатором створення товариства став професор Тріщинський Анатолій Іванович, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України, який протягом понад чотирьох десятиліть очолював товариство, а згодом став почесним президентом асоціації.

14 вересня 1991 року установчою конференцією, на якій були представлені делегати від усіх регіонів України, було прийнято рішення про перейменування Українського товариства анестезіологів в Асоціації анестезіологів України, яка була зареєстрована в Міністерстві юстиції 14 лютого 1992 року. Першим президентом асоціації одноголосно обрано професора Тріщинський А. В.

У 2004 році на IV Конгресі анестезіологів України президентом асоціації анестезіологів України був обраний головний позаштатний спеціаліст з анестезіології та інтенсивної терапії Міністерства охорони здоров'я України, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету імені А. А. Богомольця, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор медичних наук, професор Глумчер Фелікс Семенович (переобраний у вересні 2008 року на V Національному Конгресі).

21 - 24 вересня 2016 року в Дніпрі (Україна) проходив VII проходив Національний конгрес Асоціації анестезіологів України.

Тези VII Національного конгресу Асоціації анестезіологів України можна подивитися тут (PDF):